Žáci U15 ze 3 utkání 2x vítězně

Akce:

3 utkání za sebou čekaly od pátku 15.10. doma na žáky U15. V prvním zápase jsme přivítali Prostějov, který byl taktéž zatím bez výhry. Utkání jsme začali lépe než soupeř a po 10 minutách si vypracovali 8-bodové vedení. V dalším průběhu  hosté srovnali krok a my jsme bodový náskok navyšovali jen pomalu. Důvodem bylo také množství TH, které soupeř úspěšně házel (Prostějov 22, Nový Jičín 11). I tak jsme si nakonec vybojovali první vítězství v lize U15 o 19 bodů.

BC Nový Jičín- BCM Orli Prostějov   68:49 (18:10 36:23 51:34)

V dalším utkání v sobotu jsme hostili Opavu. Favorizovaný celek nenechal nic náhodě a od začátku nás převyšoval ve všech herních činnostech. Škoda jen 1. čtvrtiny, kterou jsme prohráli zbytečně o 22 bodů.

BC Nový Jičín- BK Opava   42:95 (12:34 24:54 32:73)

V nedělním zápase k nám zavítala Mohelnice. V 1. čtvrtině jsme hráli slušně a vypracovali si 12 bodové vedení. Za 4 minuty 2. čtvrtiny jsme svou laxní hrou dovolili soupeři srovnat šňůrou 12:0 na 25:25. Ve 3. čtvrtině jsme Mohelnici opět odskočili do dvouciferného vedení, které jsme v jednociferné podobě poslední 4 nervozní minuty dokázali udržet, když jsme alespoň hosty drželi dál, než na dostřel jednoho koše.

BC Nový Jičín- BK Mohelnice   67:63 (25:13 38:36 55:44)