Výborné výkony U14

Obrázek č.1

Akce:

Podařený víkend mají za sebou také hráči U14. V sobotu nejprve v hodně netradičním čase(19:15) hráli v Havířově, kde nám domácí chtěli oplatit měsíc starou porážku. Kluci nicméně nepřipustili výraznější komplikace a v podstatě celý zápas šli za vítězstvím, které sice bylo pouze dvoubodové, ale rozhodně zasloužené. Hned v neděli ráno jsme hráli v sousedním Frýdku-Místku a bohužel nemoci a zranění nám zredukovala tým na osm statečných. Domácí na nás hned v úvodu doslova vlítli, když na nás byl znát velký deficit v čase na regeneraci. Po úvodní části jsme prohrávali o 17b a zdálo být rozhodnuto. Nicméně od druhé čtvrtiny jsme přebrali otěže zápasu a začali domácí celek trpělivě dotahovat až jsme 25 vteřin do konce vyrovnali, ubránili útok domácích a měli 14 sekund na útok. Bohužel se nám zakončit nepodařilo, takže se šlo do prodloužení. V něm zpočátku dominovali opět domácí a vypracovali si osmibodový náskok, ale kluci nesložili zbraně a v hektickém závěru opět dokázali srovnat. Následovalo prodloužení č.2 a znovu drtivý nástup domácích, který znamenal až 9b vedení. Nicméně ani v tomto okamžiku jsme se nevzdali a už jen v pěti hráčích (vyfaulování) jsme se dotáhli až na rozdíl tří bodů, nicméně závěrečná střela za tři už nám nevyšla. Porážka v takovémto zápase určitě mrzí, nicméně kluci mohou být na svůj výkon právem pyšní, protože i z důvodu nedostatku času na regeneraci po sobotě si sáhli až na absolutní dno svých sil, za nepříznivého stavu nesložili zbraně a rvali se až do poslední vteřin.