V lize U15 se nám nedaří vítězit

Akce:

V rychlém tempu pokračuje liga U15. Ve středu jsme nejprve zajížděli opět do Opavy a o víkendu nás čekal venku Kyjov a doma Zlín.  Již tradičně jsme zdaleka nebyli kompletní, což se určitě na výsledcích také podepsalo.

S Opavou jsme drželi krok jen prvních 6 minut. Pak nás jednoznačně předčili ve všech herních činnostech. My jsme vyhráli alespoň poslední čtvrtinu, když už Opava hrála jen s lavičkou.

BK Opava- BC Nový Jičín 83:56 (20:12 47:22 67:34)

S Kyjovem to ale bylo mnohem horší. V 5. minutě jsme už prohrávali 16:2 a domácí nás drtili v útoku i v obraně, když využívali svou výškovou převahu. Vyrovnanou partii jsme dokázali sehrát opět jen v poslední části.

Jiskra Kyjov- BC Nový Jičín 82:40 (20:6 42:15 68:30)

Další tragickou čtvrtinu jsme rozehráli v neděli proti Zlínu. Než jsme se rozkoukali bylo de facto po zápase, když už jsme v 8. minutě prohrávali 1:21. I když jsme pak 2. a 4. čtvrtinu vyhráli, na menší než 15-bodový rozdíl to nestačilo. Všechny 3 zápasy jsme neběhali do útoku a do obrany už vůbec ne. S takovým pochodovým basketbalem nevyhrajeme žádný zápas. Na tom musíme hlavně zapracovat.

BC Nový Jičín- Strabag Zlín 58:79 (6:23 26:41 39:63)