Úspěšný úvod nástavby U15

Akce:

Úvod nástavbové skupiny o udržení ligy mají za sebou kluci U15. Na domácí palubovce přivítali jednoho z přímých konkurentů ve snaze o automatické udržení ligy bez následné kvalifikace celek Vlci Žďár. Nám do sestavy výrazně zasáhla marodka a účast kluků na CEYBLU. Úvod zápasu byl zcela jasně v režii hostů. Při jejich vedení 10:0 jsme na krátkou chvíli přistoupili k zónové obraně dokázali nápor eliminovat. Poté se hra vyrovnala a i když Žďár celou dobu vedl, tak náskok se pohyboval stále max do 10b. Když i tři minuty do konce hosté vedli o 10b zdálo se být rozhodnuto. Potom však přišla naše závěrečná šňůra 17:0 a nesmírně důležité vítězství zůstalo doma. Jedním z rozhodujících faktorů byly naše trestné hody 36/26 (72%). Nutno říct, že pro hosty jde o krutý výsledek, potom co 38 minut vedli se ze dvou vyrovnaných mužstev se radovalo to šťastnější.