Muži C vyhráli základní část bez porážky

Akce:

Jen 4 kola do konce dělí muže C od vítězství SM ligy 2. Základní část opanovali jasně bez porážky a nyní jim stačí  k triumfu v soutěži vyhrát 2 ze 4 utkání v nadstavbové části o 1.-4. místo. Tomu všemu ale předcházelo domácí vítězství ve středu 28.2. nad Frýdkem-Místkem, druhým celkem tabulky. Vědomi si důležitosti utkání a kvality soupeře jsme do utkání vstoupili koncentrovaně a hned jsme si vypracovali dvouciferný náskok. Hosté ale nesložili zbraně a trápili nás až do konce 3. čtvrtiny. Pak jsme šňůrou 17:1 v 35. minutě odskočili o 37 bodů a následně po prostřídání dovolili Frýdku snížit bodový rozdíl o 18 bodů. I tak to stačilo na vítězství 89:70.

Užitečnost a body- Zdražil 28 (16), Mik 18 (22), Hegar 13 (10), Křídlo 12 (13), Vaněk 15 (12), Šindler 10 (7), Polach 8 (6), Pospíšilík 8 (2), Janík 2 (0), Tischlinger -1 (0), Jurdanov -3 (2)