Muži B zdolali Havířov a jsou v čele tabulky!

Akce:

Marodkou sužovaný tým mužů B odjížděl v 8 hráčích na palubovku Havířova, který doma umí potrápit nejednoho favorita. Překvapivě docela snadno jsme se dostali po 12 minutách do vedení 9:23. Pak už domácí srovnali krok a až do 23. minuty se hrálo vyrovnaně. Zásadní zlom nastal mezi 24.-28. minutou, který jsme prohráli 13:4 na 44:44 a do poslední desetiminutovky se šlo za stavu 46:49. Na začátku čtvrtiny jsme naštěstí prolomili trojkovou mizérii a po trojkách Rešla a Jeliče z toho byl asi rozhodující trhák na 57:46 6 minut před koncem. Po time-outu domácích 3 minuty před koncem jsme chtěli hlavně domácím zabránit v úspěšné střelbě za 3 a snadným košům z rychlého protiútoku a hned jsme dostali 2 trojky a rychlý protiútok. Avšak další 2 trojky z naší strany v poslední minutě znamenaly vítězství o 15 bodů. Fantastický výkon opět podal Pindroch, který posunul svůj rekord v užitečnosti na neuvěřitelných 53 bodů. V tabulce jsme se díky porážce Opavy 2010 na Hladnově dostali o skóre na první místo!

Slavia Havířov- BC Nový Jičín B 56:71 (9:18 24:36 46:49)

Užitečnost a body- Pindroch 53 (28 b., 25 d.), Jelič 24 (18 b., 10 d., 7 as.), Havrlant 9 (5), Rešl 4 (12) Zapletal 4 (2), Vlček 2 (3), Kováč 0 (3), Šindler -5 (0)