Muži B: Z vyrovnaného utkání vysoké vítězství

Akce:

V pátek 9.2. hráli muži B derby v Příboře. Chtěli jsme samozřejmě využít naši výraznou výškovou převahu, což se nám zejména v první čtvrtině vůbec nedařilo. Začali jsme zónou, kterou domácí 4 trojkami za 7 minut rozstříleli. Hodně jsme se trápili se střelbou z jakékoliv vzdálenosti, a tak jsme se do výraznějšího vedení dostali až v 18. minutě (31:38). Nástup do 2. poločasu nám bodově vyšel (38:53), ale bohužel nám dal falešný pocit již vyhraného utkání. Příbor se držel až do 33. minuty, kdy byl rozdíl ve skóre stále jen 11 bodů. Posledních 7 minut jsme ale vyhráli 3:21 a definitivně tak rozhodli o svém vítězství v derby.

BK Příbor- BC Nový Jičín B 64:93 (22:21 36:44 56:66)

Užitečnost a body: Jelič užitečnost 38, 22b., 16d., 5as., Hanzelka 27, 17b., 10d., 8as., Pindroch 21, 17b., 11d., 5as., Vlček 15, 10b., Zapletal 14, 4b., 11d., Rešl 9, 8b., Matzke 7, 6b., Havrlant 3, 2b., Gregor 2, 6b.