Muži B v Severomoravské lize bronzoví

Akce:

V posledním pohledném utkání Severomoravské ligy jsme hostili Snakes Ostrava B a byl to přímý souboj o 3. místo. My jsme měli tu výhodu, že nám k udržení 3. místa stačila i porážka max. o 6 bodů. Po rychlém vedení 8:1 se hosté rozstříleli a ve 14. minutě vedli 19:31. Koncovka 2. čtvrtiny nám vyšla skvěle (17:7) a byla z toho již hratelná ztráta 2 bodů (36:38). 3. čtvrtina byl vyrovnaný souboj plný emocí na jejímž konci svítil na tabuli stav 55:55. Posledních 5 minut bylo ale v naší režii, konkrétně Kuby Omaníka a jeho 11 bodů v tomto úseku, což znamenalo naše vítězství o 9 bodů 80:71 a celkové 3. místo v Severomoravské lize 1.

BC Nový Jičín B- BK Snakes Ostrava B 80:71 (14:18 36:38 55:55)

Body- Omaník 29 (7), Zdražil 20 (1), Pindroch 15 (1), Bystroň 5 (1), Jelič 5, Gregor 3 (1), Rýdel 3 (1)