Muži B v derby po boji porazili Příbor

Akce:

Muži B v Severomoravské lize rozehráli 2. polovinu soutěže. V pátek 13.1. jsme hráli na příborské palubovce (nebo spíše kluzišti). Utkání se ani proti papírově slabšímu soupeři nevyhrává samo. Vysunutá obrana a rychlost v nájezdu mladých hráčů Příbora nám dělala velké problémy. Když k tomu přidáte jejich přesnou střelbu z dálky (trefili celkem 10 trojek) vyrovnané utkání je na světě. Od 2. čtvrtiny jsme začali hrát zónovou obranu, čímž jsme domácí bodově dost přibrzdili. Ve 2. poločase navíc střelecky explodoval Omaník (22 bodů za 2. poločas), což vedlo k našemu nejvyššímu vedení ve 31. minutě 50:65. Po prostřídaní sice stáhl Příbor ještě na 60:66, ale závěr jsme si nakonec dokázali pohlídat.

BK Příbor- BC Nový Jičín 66:80 (24:23 35:40 50:62)

Body- Omaník 24 (5), Zapletal 10, Šindler 9, Hanzelka 8 (1), Jelič 8, Panák 7 (1), Zdražil a Kováč po 4, Křídlo 3 (1), Bystroň 2, Havrlant 1