Muži B si zajistili 2. místo v Severomoravské lize

Akce:

Severomoravská liga mužů velmi rychle spěje ke konci. Ve středu si muži B poradili v dramatickém utkání se Slavii Havířov 64:67, když po hrůzné první pětiminutovce (13:2) zabrali a čtvrtinu ještě vyhráli. Pak se skóre celý zápas přelívalo na obě strany, ale jen o pár bodů a až v samotném závěru strhl vedení na naši stranu trojkou Omaník.

Slavia Havířov- BC Nový Jičín B 64:67 (20:24 30:29 45:50)

Body: Tomek 15 (3), Hanzelka 14 (2), Kováč 13, Panák 12 (2), Omaník 8 (1), Bystroň 3, Zapletal 2

Fauly 17:14

Trojky 2:8

TH 18/11

Hned v pátek jsme doma hostili Labrador Ostrava. Hosté přijeli jen v 5 hráčích, tak bylo utkání jen formalitou, i když náš výkon ve 2. čtvrtině byl trochu ostudný. Díky vítězství jsme si již před posledním utkání v Odrách zajistili 2. místo v tabulce.

BC Nový Jičín B- BK Labrador Ostrava 87:38 (28:13 36:23 61:25)

Body: Panák 14, Omaník 12 (1), Vlček 10, Hanzelka 9 (1), Havrlant 8 (1), Zdražil 8, Kováč, Medek a Zapletal všichni po 6, Rešl a Bystroň po 4