Muži B dobře rozehrané utkání prohráli

Akce:

V dalším kole Severomoravské ligy jsme jako průběžně 2. tým soutěže hráli se 3. Snakes Ostrava B. Utkání jsme výborně rozehráli a po 10. minutách jsme vedli o 16 bodů. Bodově se blýskl Jirka Kováč, který v této čtvrtině zaznamenal 17 bodů! Od 2. čtvrtiny ale začali Snakes naše vedení pomalu a trpělivě zmenšovat. Otěže zápasu držel pevně v rukou rozhodčí Opletal, který po sérii faulů z kategorie sci-fi, poslal na lavičku Panáka a Omaníka se 3 fauly v první resp. na začátku 2. čtvrtiny. Ještě ve 23. minutě jsme vedli 40:56. Vzápětí jsme dostali 2 trojky a ztráty míče na perimetru znamenaly několik jednoduchých košů pro domácí. Poprvé do vedení se Snakes dostali ve 34. minutě (68:67). Naše hra, založená na rychlém přechodu do útoku od 3. čtvrtiny upadala a v postupném útoku jsme se prosazovali čím dál tím hůř. Navíc v poslední čtvrtině s 5 fauly seděli na lavičce Panák a Omaník, což už bylo na začátku utkání jasné, že se tak stane (Opletal). Poslední naše vedení v 38. minutě 75:76 utnul trojkou veterán Vítek. Pak se nám ještě podařilo 2x vyrovnat, ale na 3-bodové vedení Snakes z TH jsme nedokázali odpovědět, když trojka Kováče v poslední sekundě se z obroučky pomalu nakonec vykroutila.

BK Snakes Ostrava B- BC Nový Jičín B 83:80 (13:29 38:49 61:63)

Body- Kováč 28 (3), Hanzelka 15 (1), Panák 9 (1), Omaník 9 (1), Tomek 8, Vlček a Havrlant po 4, Bystroň 2, Zapletal 1