Minižáci U11 vyhráli turnaj v Olomouci

Akce:

V neděli 21.11. hráli minižáci nadregionální turnaj v Olomouci. Soupeřem jim byl nejprve domácí klub. V 1. čtvrtině jsme na domácí vlítli ve velkém stylu a vyhráli tuto část 2:22. Ve 2. čtvrtině jsme si ale vybrali slabší chvilku a soupeř snížil na 17:33. V druhém poločase jsme navázali na 1. čtvrtinu a vyhráli toto utkání o 40 bodů.

V druhém utkání jsme hráli s holkama z Blanska. V 1. čtvrtině se nám moc nedařilo střelecky a zaznamenali jsme jen 8 bodů. Ve druhé osmiminutovce jsme předvedli dobrý výkon v obraně i útoku a vyhráli 0:10. Holky se sice dostávali do dobrých příležitostí, ale nedokázali z nich skórovat a v podobném duchu se odehrál i celý druhý poločas. Nakonec z toho bylo vítězství 45:13 a tím pádem i naše vítězství v celém turnaji.

SK UP Olomouc- BC Nový Jičín   29:69 (2:22 17:33 21:49)

Body- Hájek a Novotný po 15, Křižan 14, Knapek 10, Baletka 6, Kužílek P., T., Kracík, Holáň, Šigut všichni po 2