Dobré výsledky a fantastické výkony žáků U15 v lize

Akce:

O víkendu 11. a 12.3. jsme již odehráli první odvety v lize U15. Na marodce nám sice zůstali nejlepší 2 střelci Halamíček a Mřihlad, ale jinak byl tým konečně skoro kompletní a obou utkání se účastnilo 12 hráčů. Prostějovu jsme měli co vracet za domácí porážku o dva body. Po vyrovnaném poločase, kde dominovala spíše obrana jsme úsek od 22.-25. minuty vyhráli 12-0. Do poslední čtvrtiny jsme si tak nesli vedení o 9 bodů. Fantastický  útočný výkon pak v poslední čtvrtině předvedla dvojice Vosol- Škařupa, když zaznamenali 11 resp. 10 bodů a natáhli tak naše konečné vítězství na 14 bodů. Za týmový a bojovný výkon zaslouží ale pochvalu opravdu všichni hráči.

BCM Orli Prostějov- BC Nový Jičín 67:81

V neděli jsme hráli s Olomoucí a navázali jsme na parádní výkon ze soboty. V poločase jsme vedli o 18 bodů a zdálo se, že máme utkání pevně v rukou. Jenže úsek mezi 27.-29. minutou jsme  ztratili koncentraci na obranu a prohráli jej 13-0. Začali jsme se bát o výsledek a ve 34. minutě byl stav jen 54:58. Pak ale veledůležitou trojku trefil Mršťák, který rázem přidal ještě s Ludvou po 2 bodech. Tím jsme se uklidnili a utkání vyhráli o 12 bodů. Škoda toho výpadku, ale i tak to byl opět skvělý výkon plný pohledných akcí.

SK UP BCM Olomouc- BC Nový Jičín 61:73