Další vítězství mužů B

Akce:

Složité utkání odehráli muži B proti Slavii Havířov. Jen s 8 hráči, včetně debutujícího dorostence Mila, a s kádrem tvořeného 5 pivoty jsme ve středu 23.2. odjížděli na palubovku havířů. Začátek utkání byl z naší strany velmi rozpačitý, když jsme domácí nechali rozsřílet z delší vzdálenosti (10:2). Naopak naše střelba z dálky byla žalostná. Postupně jsme se ale začali prosazovat chytřejší hrou z pod koše a po 10 minutách jsme ztráceli jen 1 bod. Ze startu 2. čtvrtiny domácí znovu lehce odskočili (25:18), ale konec 1. poločasu byl po šňůře 2:11 již v naší režii. Ve 3. části jsme se úspěšně vyhnuli letos tradičnímu "prokletí" 3. čtvrtin a 3 minuty před koncem jsme vedli o 14 bodů. V závěru nám citelně chyběl zkušenější rozehrávač, který by podržel míč a po sérii hloupých ztrát a šťastných košů domácí dokázali utkání zdramatizovat, ale na vítězství již nedosáhli. Další soupeř příští čtvrtek již bude jiného kalibru (Český Těšín), a tak doufáme, že budeme v mnohem lepší sestavě.

Slavia Havířov- BC Nový Jičín B   68:73 (15:14 30:33 47:54)