Další těsné vítězství mužů B

Akce:

Muži B letos buď vyhrají o parník nebo je to těsné drama. To druhé se stalo ve čtvrtek 20.10. v Českém Těšíně. Po prvních 4 minutách, kdy jsme vedli 15:2, tomu ale nic nenasvědčovalo. Domácí se dostali rychle zpět do zápasu. První 4 minuty 2. čtvrtiny vyhráli 14:0 (4 trojky) a rázem to bylo 27:22. My jsme zbraně ale nesložili a poločas jsme vyhráli 35:40. Od poloviny 3. čtvrtiny jsme vedli okolo 10 bodů (max. o 11 ve 27. minutě), když se 3 trojkama v této části blýskl Omaník. Závěr čtvrtiny jsme ale sehráli hloupě netakticky a Těšín z nabídnuté šance vytěžil 3 trojku. Po skvělém úseku 1:9 v závěru jsme vedli 2 minuty před koncem 71:78. Domácí se ale šňůrou 9:1 za minutu hry dostali do vedení 80:79. Omaník byl 25 s do konce faulován a proměnil oba trestné hody. Těšín měl k dobru celý 24s útok a stačily mu k vítězství i jen 2 body. Domácí si dokázali vypracovat skvělou otevřenou trojkovou střelu, ale jejich elitní střelec minul a my jsme ještě po doskoku zaznamenali rychlé 2 body.

TJ Slavoj Český Těšín- BC Nový Jičín B 80:83 (13:21 35:40 58:62)

Body- Omaník 23 (3), Tomek 17, Miklóšik 14, Zdražil 10, Panák 6, Hegar 4, Šindler 3 (1), Bystroň 3, Hanzelka 2