Další povedený výkon mužů B s Českým Těšínem

Akce:

V rychlém sledu pokračují utkání v Severomoravské lize. Ve středu 8.3. jsme hostili Český Těšín. Stejně jako v prvním vzájemném utkání se nám povedl úvod, když jsme soupeře zaskočili přesnou střelbou a rychlými protiútoky a v 7. minutě jsme již vedli 26:6. Zkušený tým Těšína to ale rozhodně nepoložilo. Trpělivou hrou vyhráli 2. čtvrtinu a poločas byl jen o 9 bodů 41:32. Ihned v začátku 3. čtvrtiny jsme odskočili na 15 bodů a toto vedení jsme udržovali až do 32. minuty. Pak přišla střelecká exploze Dana Tomka, když za minutu vstřelil 9 bodů, ze svých celkově 32, a o vítězi utkání bylo jasně rozhodnuto.

BC Nový Jičín B- TJ Slavoj Český Těšín 87:59 (28:14 41:32 60:45)

Body- Tomek 32 (3), Omaník 20 (3), Kováč 17 (1), Vlček 7 (1), Panák 6 (1), Zapleta 3, Bystroň 2