Další drama mužů B

Akce:

Ve středu 21.9. jsme hostili Karvinou B. Hosté trefili v 1. čtvrtině 4 trojky a až v samotném závěru této části jsme se dostali do vedení, i když Karviná v poslední sekundě trefila trojku téměř z půlky. Po prostřídání ve 2. čtvrtině byli hosté lepším týmem a v poločase vedli o bod. Zónová obrana ve 3. části úspěch nepřinesla. Naopak se hosté dostali až do 7-bodového vedení. Avšak úsek mezi 26.-30. minutou jsme vyhráli 15:3 a do poslední desetiminutovky jsme šli s vedením 58:53. V závěru se oba týmy střídaly ve vedení. Nás trochu uklidnila  trojka Havrlanta na 75:71 2 minuty před koncem, na níž Karviná odpověděla ale také trojkou a následně dvojkou (75:76). Po trefě opět Havrlanta s Medkem v poslední minutě jsme vedli 79:78, ale hosté měli míč. Po naší chybě mohli po dvojtaktu zakončit, ale naštěstí pro nás se netrefili. Míč jsme nedokázali doskočit a Karviná vyhazovala z autu necelé 4s do konce. Výhoz se jim povedl a my jsme museli faulovat. Hráč Karviné neproměnil ani jeden trestný hod a my jsme se tak mohli radovat z těsného a šťastného vítězství.

BC Nový Jičín B- TJ Sokol Karviná B   79:78 (24:20 38:39 58:53)

Body: Medek 21 (1), Zdražil 18, Omaník 11 (1), Zapletal 10, Havrlant 9 (1), Panák 8 (2), Šindler 2