Český Těšín rozstřílel muže B

Akce:

Na palubovce Těšína jsme ve čtvrtek 3.3. neodehráli dobré utkání. I když jsme věděli, že jsou domácí velmi nebezpeční z dlouhé vzdálenosti, nepodařilo se nám první 3 čtvrtiny pokrýt jejich střelce. Ti nám za 30 minut nasázeli 11 trojek, když sami jsme za celé utkání zaznamenali jen 2. Hned za první 3 minuty vedl Těšín 13:3. Po poločase narostlo jejich vedení na 20 bodů. My jsme akorát ve 25. minutě snížili na 56:42. Blíž už jsme se nedostali a domácí si zkušeně vítězství pohlídali. Z dlouhé vzdálenosti jsme se trápili celé utkání, váhavě a nedůsledně jsme řešili clony a až moc jsme se přizpůsobili pomalejší přechodové fázi Těšína. Výsledkem byla letos nejvyšší porážka o 25 bodů.

TJ Slavoj Český Těšín- BC Nový Jičín B   93:68 (26:17 45:31 75:51)

Body- Pindroch 17, Bystroň 15 (1), Gregor 9, Kováč 7 (1), Matzke 6, Zdražil 5, Šindler 5, Zapletal 4