Alespoň 1 vítězství z venku v lize U15

Akce:

2 z posledních 3 utkání odehráli venku o víkendu žáci v lize U15. Nejprve jsme nastoupili v sobotu v Kroměříži, kde jsme zahráli asi nejlepší utkání v sezóně. Dařilo se nám střelecky (6 trojek), ale i kombinačně a dokonce jsme předvedli i několik úspěšných rychlých protiútoků. Všechny 4 čtvrtiny jsme zvítězili a překvapivě tu poslední největším rozdílem o 10 bodů.

TJ Slavia Kroměříž- BC Nový Jičín 54:84 (14:21 31:41 44:60)

V neděli ve Zlíně to byla bohužel úplně jiná písnička. Za prvních 7 minut to bylo 18:3. Pak jsme se přece jenom trochu probudili, ale celé utkání jsme na perimetru bránili příliš odstoupeně (dostali jsme 7 trojek), v obranném doskakování to byla jedna velká mizérie, obrana pick and rollu tragédie a kolektivní pojetí v útoku utopie, což pro nás v konečném účtování znamenalo porážku o 30 bodů.

Strabag Zlín- BC Nový Jičín 84:54 (23:9 44:24 64:39)