KONTAKTYPARTNEŘI

 Sídlo klubu

 Název: Basketbalový klub Nový Jičín z.s.
 IČ: 14614791
 Adresa: Novosady 914/10, 741 01, Nový Jičín
 Telefon: 556 701 790
 E-mail: info@basketnj.cz

 

 Sportovní hala - recepce (informace o provozu sportovní haly)

 Telefon: 556 704 061

 

 Pavel KELAR

 Funkce: prezident klubu
 Telefon: 556 701 600
 E-mail: pavel.kelar@basketnj.cz

 

 Šárka MATTIVIOVÁ

 Funkce: ekonom klubu
 Telefon: 556 701 790
 E-mail: sarka.mattiviova@basketnj.cz

 

 Mgr. Martin ZDRAŽIL

 Funkce: organizační pracovník, hlavní trenér
 Telefon: 731 110 777
 E-mail: coach@basketnj.cz

 

 

Kontakty na trenéry BC Nový Jičín

 

Kategorie Jméno trenéra/asistenta Telefon E-mail
U11 Pavel Kelar - trenér 737 234 453 pavel.kelar@basketnj.cz
  Miroslav Konopáč - asistent trenéra 776 208 443 caponok@o2active.cz 
       
U13 Mgr. Martin Zdražil - trenér 731 110 777 coach@basketnj.cz 
  Rosendo Mirafuentes - asistent trenéra 731 450 952 rosendo.mirafuentes@gmail.com 
  Daniel Eliáš - asistent trenéra 739 208 560 Dan.Elias@seznam.cz 
       
U14 Mgr. David Hájek - trenér 777 683 344 bobohajek@email.cz
       
       
U15 Mgr. David Žlebek - trenér 608 624 214 david.zlebek@seznam.cz 
  Bc. Karel David - asistent trenéra 603 367 110 davkarel@seznam.cz 
       
U17 Mgr. Martin Zdražil - trenér 731 110 777 coach@basketnj.cz 
  Jiří Kováč - asistent trenéra 737 070 410 jikovac16@seznam.cz 
       
U19 Roman Zumer - trenér 737 425 903 roman.zumer@seznam.cz
  Jan Kelar - asistent trenéra 737 207 463 honzakelar@seznam.cz  
  Zdeněk Jakubu - asistent trenéra 737 306 139 zdenek.jakubu@mendelova-stredni.cz 
       
Muži - A Mgr. David Hájek - trenér 777 683 344 bobohajek@email.cz 
  Mgr. Martin Zdražil - asistent trenéra 731 110 777 coach@basketnj.cz 
       
Muži - B Mgr. Martin Zdražil - trenér 731 110 777 coach@basketnj.cz 
  Bc. Roman Medek - asistent trenéra 737 922 043 roman.medek@gmail.com 
  Radek Mocek - asistent trenéra 734 897 676 radek.mocek@email.cz 
       
Muži - C Radek Mocek - trenér 734 897 676 radek.mocek@email.cz  
  Daniel Eliáš - asistent trenéra 739 208 560 Dan.Elias@seznam.cz 

 

TVCOM

  

online přenosy

  

Czech Basketball Federation

 

Město Nový Jičín