POSLEDNÍ NOVINKYPARTNEŘI

Kadeti U17 podlehli těsně i Zlínu

V předehrávce NR ligy jsme ve čtvrtek hostili Zlín B. Tým Zlína startuje i v celostátní lize U17, a tak přijel se sestavou téměř totožnou s jakou nastupují v této soutěži, což pravidla nepochopitelně dovolují. Utkání jsme začli již tradičně dobře a po 10 minutách vedli 19:12. V 15. minutě však Zlín otočil na na 21:26, avšak v poločase jsme drželi těsné vedení 34:33. V druhém poločase si po většinu času držel Zlín těsné vedení, které nebylo vyšší než 5 bodů a nám se vinou horší střelby nedařilo utkání překlopit na svou stranu. V závěru jsme byli nuceni několikrát takticky faulovat a Zlínu stačilo proměnit polovinu z nabízených trestných hodů, aby si své vedení pohlídal.

Bylo to již 7. utkání v této sezóně, které skončilo bodovým rozdílem do 5 bodů. Bohužel jen v jednom z nich jsme dokázali zvítězit.

BC Nový Jičín B- SKB Zlín B   60:64 (19:12 34:33 48:49)