POSLEDNÍ NOVINKYPARTNEŘI

Další infarktové utkání mužů B

Sezóna 2018/2019 se pomalu blíží ke konci, a tak muži B odjíždějí na utkání pravidelně v 8-9 hráčích. I tak ale dokáží podat dobrý výkon. V druhém utkání po sobě jim chybí kousek štěstí. Tentokrát tomu tak bylo v Karviné, která nás doma v plné sestavě v 6 hráčích porazila o 4 body. Začátek utkání vypadal na debakl, když domácí trefili za prvních 10 minut 6 trojek! Ve druhé čtvrtině jsme se ale oklepali, zlepšili obranu a poločase z toho bylo manko jen 8 bodů. Ve 3. části domácí lehce odskočili a zdálo se, že si své vítězství lehce pohlídají. Jenže proti zónové obraně domácích se chytil veterán Němec, který svými 8 body téměř v řadě snížil za 4 minuty poslední čtvrtiny na 64:59. Pak neudržel na lavičce nervy Zapletal a za 2 TCH šel předčasně do sprch. Toho domácí využili a proměnili oba TH i následný útok. Zbývalo však ještě 5 minut. Po minušnůře 0:6 na rozmezí 9. a 10. minuty jsme snižovali na 74:72. Poté Němec trefil další trojku, ale nebyla uznána za přešlap postranní čáry. Podařilo se nám ale znovu ubránit. Dobré pozice na zakončení Vaňka za 3 body a Zdražila z pod koše vítězství či alespoň prodloužení nepřinesly.

TJ Sokol Karviná B- BC Nový Jičín B   78:75 (31:16 45:37 62:49)

Body- Seibert 18 (4), Vaněk 15 (1), Střítezský 13 (3), Zdražil 11, Němec 8 (2), Matzke 6, Zapletal 3, Daněk 1