POSLEDNÍ NOVINKYPARTNEŘI

Muži B porazili oba Havířovy

Hned v prvním utkání v novém roce jsme přivítali v pátek 4.1. tuto sezónu dobře hrající Restart Havířov. V 1. čtvrtině jsme dokázali odskočit na 15:9. Hosté ale tento malý náskok ještě do konce první desetiminutovky stáhli a až do poločasu byl zápas vyrovnaný. Naopak si Restart ve 3. čtvrtině vytvořil vedení o 6 bodů, který držel do 32. minuty. Koncovku jsme ale vyhráli 23:5 a vydřeli důležité vítězství.

BC Nový Jičín B- Restart Havířov 69:58 (16:16 27:28 44:50)

Body- Panák 21 (3), Vaněk 12 (1), Matzke 12, Jakubu 11 (3), Střítezský 6, Medek 4, Zdražil 3

Fauly 18:18

Trojky 7:4

TH 23/12

9.1. jsme následně zajížděli na Slavii Havířov. Bohužel jen v 7 hráčích a bez jediného pivota. Soupeř naštěstí kladl odpor de facto jen do poločasu. Pak se nám podařilo výrazněji odskočit a utkání bylo rozhodnuto.

Slavia Havířov- BC Nový Jičín B 63:99 (13:19 30:40 49:74)

Body- Panák 37 (4), Medek 20 (3), Střítezský 17 (3), Rýdel 10 (2), Valigura 7 (1), Vaněk 6, Tischlinger 2