POSLEDNÍ NOVINKYPARTNEŘI

Kadeti U17: Jako noc a den

Opravdu velké výkonnostní výkyvy zaznamenali kadeti ve čtvrtek 13.12. ve Zlíně. I když se v 1. čtvrtině dopustili několika hloupých ztrát, kterými soupeři namazali na 3 velmi lehké koše, stačilo to na vedení o 4 body. Pak přišla katastrofa. Většina hráčů chytla "ztrátovou infekci" a s velkým zaujetím darovali soupeři jeden míč za druhým (celkem 36 za utkání!). K tomu se přidala obrana děravější než z ementálu splácaní statičtí panáci a výsledkem bylo manko 20 bodů ve 28. minutě (59:39). Se změnou obrany a taktikou ztratíš míč= střídáš jsme infekci vyléčili a začli se dít pozoruhodné věci. Za dalších 6 minut hry to bylo již 59:57 a 2  minuty před koncem 61:64! Ještě 60 sekund do závěrečné sirény jsme vedli o 3 body. Jenže pak jsme jednoduše nepřebrali po cloně hráče a ten volný trojkou vyrovnal. Náš další útok nebyl úspěšný, ale Zlínu jsme opět dovolili skórovat. To jim stačilo na vítězství o 2 body. Od 28.-40. minuty nám dal Zlín jen 9 bodů, jenomže v posledních 2 minutách z toho 7!

SKB Zlín B- BC Nový Jičín 68:66 (15:19 44:33 59:47)

V pátek jsme přivítali doma SK Bruntál. Zatím jen jednou poražený tým hned zpočátku ukazoval, proč tomu tak je. Vedení  hostů se ve 2. čtvrtině vyšplhalo až na 10 bodů. Za 3 minuty 3. čtvrtiny jsme se dokázali na Bruntál bodově dotáhnout. Poté jsme se přetahovali o vedení až do 36. minuty, kdy se hostům podařilo výrazněji odskočit na 61:68. Pak ale přišla naše šňůra 7:0 a minutu před koncem bylo vyrovnáno. Hosté následně stříleli úspěšně 2 trestné hody a my jsme naopak ani jeden za dvou neproměnili a náš další útok neskončil košem, a tak jsme si připsali během dvou dnů další těsnou porážku o 2 body.

BC Nový Jičín- SK Bruntál   68:70 (13:18 32:40 51:53)

zdrazil | 14.12.2018 09:49