POSLEDNÍ NOVINKYPARTNEŘI

Vstup do sezóny se kadetům povedl

Kadeti U17 v sobotu 6.10. zahajovali sezónu v Nadregionální lize, když doma hostili Start Havířov. První 2 minuty jsme se nemohli trefit a soupeř vedl 0:5. Pak jsme se zklidnili a čtvrtinu vyhráli 18:11. Havířov přešel v 2. čtvrtině na zónovou obranu, které jsme se na tréninku zatím příliš nevěnovali. Čtvrtinu trvalo než jsme se začali útočně prosazovat. Od poločasu, který jsme prohráli o 2 body, jsme taktéž přešli na zónovou obranu kombinovanou s celoplošným presinkem. Tím jsme získali spoustu míčů. I tak de facto utkání rozhodl Tomáš Böhm, který mezi 34.-38. minutou proměnil 3 trojky a díky tomu jsme soupeři mírně odskočili. V poslední minutě naše vítězství pečetili Košárek s Milem.

BC Nový Jičín- TJ Start Havířov   62:53 (18:11 27:29 43:40)

zdrazil | 08.10.2018 08:41