POSLEDNÍ NOVINKYPARTNEŘI

U 13 – dvě vybojovaná vítězství proti Karviné

V neděli 4.3. cestoval náš tým U13 do Karviné k sehrání dvojutkání 12. kola oblastního přeboru. Tyto zápasy byly důležité, neboť Karviná se snaží dostat na aktuální 4. místo tabulky, které patří našemu týmu, takže jsme věděli, že nás čekají dva zápasy se silným soupeřem.

První zápas jsme vyhráli 63 : 49. K vítězství nám nevídaně pomohly trojky, kterých jsme nastříleli celkem šest. Do tohoto zápasu se zapojilo všech 12 hráčů, kteří byli nominováni na zápas, a Dan, který se k týmu připojil teprve nedávno zaznamenal svůj první koš!

Druhý zápas, jak už bývá naším neblahým zvykem, byl úplně jiná písnička. Tentokrát za Karvinou nastoupil nový hráč, který přestupuje z NH Ostrava a i když jeho přestupní dokumenty nebyly ještě vyřízené, souhlasili jsme s tím, aby si zahrál. První čtvrtinu jsme prohráli 12 : 18 a náskok soupeře jsme museli stahovat až do úvodu poslední čtvrtiny. Naše střelba v tomto zápasu nebyla tak úspěšná jako v prvním zápasu, ale kluci ukázali, že se nevzdávají a bojovali o volné míče a na doskoku. Ve druhém zápasu, který byl mnohem těžší, jsme rotovali méně hráčů a ti si museli sáhnout až na dno, aby dokázali vyhrát 38 : 34.