POSLEDNÍ NOVINKYPARTNEŘI

Žáci U14 se dočkali druhého vítězství!

Dalšími dvěma koly pokračovala o víkendu 24. a 25.2. liga U14. Čekala na nás dvojička s Frýdkem-Místkem, který jsme nejprve v sobotu přivítali doma. O výsledku utkání rozhodla hned první čtvrtina, kterou jsme prohráli 9:27! Další čtvrtiny již byly vyrovnané. Na zvrat v utkání nám však chyběly síly.

V neděli jsme si chtěli 1. čtvrtinu pohlídat, což nám překvapivě vyšlo. Navíc jsme v každé další čtvrtině navyšovali své vedení a po pěkném bojovném kolektivním výkonu jsme si z Frýdku odvezli vytoužené vítězství o 22 bodů!

BC Nový Jičín- BK Frýdek-Místek 56:79 (9:24 30:47 46:63)

Body- Kudělka 12 (2), Černoch 10, Hajda 9, Šustek a Koňařík po 8, Hegar 4, Hanzelka 3, Koudelka 2