POSLEDNÍ NOVINKYPARTNEŘI

4/11
U15 vyhráli 2x ve Frýdku

ballerova

V sobotu 1.11. pokračoval dalším kolem OP U15. Naši borci zajížděli na palubovku Frýdku-Místku, který v prvních kolech soutěže ještě nevyhrál, nebyl však často kompletní, což zrovna nebyl sobotní případ. V prvním zápase jsme si během druhé a třetí čtvrtiny vytvořili dvouciferný náskok, který jsme v poslední čtvrtině bez problémů udrželi.

Ve druhém utkání se do hry hned od startu více zapojila lavička, což bylo ,bohužel, hned na skóre znát. Navíc nám úplně odešla střelba, a tak jsme si silou vůle drželi soupeře na dostřel (okolo 6 bodů). Ve 23. minutě se nám podařilo jít do vedení 26:29. Vzápětí přišla šňůra domácích 12:1 a do poslední desetiminutovky jsme ztráceli 8 bodů. Tam jsme Frýdku povolili jen 3 body a prodloužení zařídil úspěšným trestným hodem v poslední minutě Demo. V prodloužení jsme byli lepším týmem a nakonec vyhráli 47:53.

Snakes Frýdek-Místek- BC Nový Jičín 54:64 (16:17 27:32 42:54)

Body a statistiky- Šindler 13 bodů, 4 ztráty, Seibert 11 bodů, 7 doskoků, Šimčík 11 bodů, 5 doskoků, 4 zisky, Hajda 11 bodů, 6 doskoků, 5 získaných faulů, 4 asistence, Markl 10 bodů, 4 doskoky, 3 ztráty, Demo 8 bodů, 9 doskoků, 4 zisky, 2 bloky, Valigura 4 doskoky, 4 asistence, 4 zisky, 3 získané fauly, 2 bloky

Fauly 20:18

TH 19/12

Ztráty 16

Snakes Frýdek-Místek- BC Nový Jičín 47:53 (12:5 24:21 38:30 41:41)

Body a statistiky- Šindler 16 bodů, 8 doskoků, 4 zisky, 4 ztráty, Hajda 14 bodů, 6 doskoků, 4 zisky, 4 získané fauly, 4 ztráty, Demo 13 bodů, 13 doskoků, 5 získaných faulů, 3 ztráty, Valigura 4 body, 4 doskoky, 4 ztráty, Markl 4 body, 3 doskoky, 5 ztrát, Seibert 2 body, 13 doskoků, Šimčík 8 doskoků,  2 bloky

Fauly 13:20

TH 16/5

Ztráty 26

4/11
Muži B výhráli v prodloužení

ballerova

V pátek 31.10. zavítal na naši palubovku silný tým Snakes Ostrava. Již od začátku jsme dotahovali mírný náskok soupeře, který v 31. minutě narostl až na 8 bodů. Dalších 6 minut jsme ale vyhráli 21:6 (5 trojek, z toho 4 Kováč) na 65:58. Snakes se však dokázali dotáhnout a vyrovnání nám zařídil v poslední minutě z TH Kováč, když proměnil jeden TH. Posledním útokem jsme ještě mohli utkání rozhodnout před prodloužením, avšak Němec ze střední vzdálenosti netrefil. V prodloužení jsme díky dobré obraně a úspěšným trestným hodům nakonec uhájili vítězství 90:83 a neporaženi zůstáváme v čele tabulky.

BC Nový Jičín B- BK Snakes Ostrava 90:83 (16:20 35:37 44:47 72:72)

ballerova

Pátek 07.11.14   OP muži - 2.třída č.63 BK Frýdek - Místek B : BC Nový Jičín B 20:00

ballerova

V pátek hráli naši muži B s doposud neporaženým celkem Flames Ostrava. Tým složený z mladých hráčů doplňuje hrající trenér Marek Stuchlý, který věrný své pověsti byl i samozřejmě nejlepším střelcem hostů. Avšak do poločasu nasbíral 4 fauly a ve třetí čtvrtině Ostravě jeho body chyběly. Právě třetí čtvrtinu jsme vyhráli 30:14 a položili tak základ vysoké výhry, i když do poločasu bylo utkání vyrovnané.

Další utkání hrajeme opět na domácí palubovce v pátek 31.10. od 19.00 hod. se Snakes Ostrava.

BC Nový Jičín- BK NH Flames Ostrava  91:57 (24:20 40:36 70:50)

Body- Panák 28, Jakubů 20, Kováč 12, Polach P. 10, Omaník 6, Němec 5, Kudělka a Kostelník 3, Kudry a Balcar 2

30/10
Muži A potřetí venku vítězně

ballerova

I na potřetí se našim mužům A podařilo venku vyhrát. Tentokrát to "odskákal" Frýdek-Místek porážkou o 40 bodů. Vstup do utkání jsme měli famózní. Za 5 minut to bylo 4:14. Skóre pak symetricky narůstalo až na konečných 46:86. Za zmínku ještě stojí našich 12 trojek.

Další utkání již hrajeme doma a to 7.11. od 19.00 hod. s Hladnovem a bude to souboj zatím neporažených týmů.

BK Frýdek-Místek- BC Nový Jičín 46:86 (17:29 30:48 38:67)

Body- Křídlo 21, Panák 13, Krba a Jakubů 11, Rýdel 10, Kováč 7, Zdražil 5, Pindroch a Pelikán 4

Komenského 66- Jubilejní   7:22 (7:12)

Body- Kratochvíl 4, Vohanka 2, Majer 1- Bohm 8, Vavrečka 6, Opálka 4, Petráš a Hanák 2

Mořkov- Komenského 66   7:14 (3:2)

Body- Mach, Geryk, Křížek po 2, Pítr 1- Bašta 6, Majer, Birka, Fotík, Burýšek po 2

Jubilejní- Mořkov   25:2 (12:0)

Body- Bohm 8, Vavrečka 5, Kováč, Sázovský, Petráš, Hanák, Studený a Hrušovský po 2- Černoch 2

Dlouhá- Komenského 68   16:22 (16:2)

Body- Hrachovec 8, Fajárek 6, Čepica 2- Geryk 10, Macháček 6, Janovský, Handl a Galia po 2

Hodslavice- Dlouhá   5:24 (3:20)

Body- Býma a Faluši po 2, Kudělka 1- Placzek, Kačo, Hrachovec, Žitník a Čepica po 4, Fajárek a Hanák po 2

1. Komenského 68 - 31:18 - 4

2. Dlouhá - 40:27 - 3

3. Hodslavice - 7:33 - 2

o 5. místo: Mořkov- Hodslavice   8:10 (2:6)

Body- Geryk 6, Pítr 2- Hutyra a Faluši po 4, Mička 2

Semifinále

Dlouhá- Jubilejní   8:35 (2:23)

Body- Hrachovec 6, Ulrych 2- Petráš 14, Vavrečka 6, Ševčík 3, Bohm, Sázovský, Kožený, Hanák, Studený a Rajskup po 2

Komenského 66- Komenského 68   10:12 (10:2)

Body- Majer a Vohanka 4, Janyška 2- Geryk 8, Palacký a Kudělka 2

o 3. místo: Dlouhá- Komenského 66   21:14 (6:8)

Body- Hrachovec 11, Fajárek 4, Placzek, Čepica a Žitník po 2- Kratochvíl a Martinát po 4, Bašta, Birka a Majer po 2

o 1. místo: Jubilejní- Komenského 68   20:5 (16:3)

6. Mořkov - 1 bod

Nejužitečnější hráč turnaje- Tomáš Bohm (Jubilejní)