Pátek 17.10.14   OP muži - 1.třída č.14 Poski Ostrava : BC Nový Jičín A 19:40

Sobota 18.10.14   OP U 12 č.95,96 BK Příbor : BC Nový Jičín 9:00, 10:30
      L U 19 č.156 TJ Slavia Kroměříž : BC Nový Jičín  14:00
      OP muži - 2.třída č.53 BC Nový Jičín B : TJ Zbrojovka Vsetín 17:00
      OP muži - 2.třída č.54 BC Nový Jičín C : TJ Rožnov pod R. 19:00

Neděle 19.10.14   OP U 15 č. 11, 12 BC Nový Jičín : BK Příbor 10:00, 11:30
      L U 19 č.161 TJ Jiskra Kyjov : BC Nový Jičín 12:30

6/10
U12 urvali jedno vítězství

ballerova

V sobotu 4.10. hráli své první letošní utkání taky naši nejmladší, hráči do 12 let. Do Nového Jičína zavítali hráči Uherského Brodu. První utkání bylo jak přesípací hodiny, když každý ze soupeřů dominoval střídavě v jedné čtvrtině a na konci byl náš soupeř bohužel tím šťastnějším a zvítězil o 4 body.

V druhém utkání jsme začali od druhé čtvrtiny bránit těsněji a důsledněji, což se na skóre ihned projevilo. Nakonec jsme urvali vítězství o 9 bodů.

Soupeř měl navíc oba zápasy k dispozici jednoho o rok staršího hráče, což pravidla, letos již omezeně, dovolují.

BC Nový Jičín- TJ Spartak Uherský Brod 49:53 (15:10 20:29 40:36)

Body- Polák 27, Vavrečka 11, Hanák a Hanzelka 4, Miloševský 3

TH 22/9

Fauly- 17, soupeř- 26

BC Nový Jičín- TJ Spartak Uherský Brod 51:42 (8:12 20:22 40:30)

Body- Polák 30, Hanák 7, Kravčenko 6, Vavrečka 6, Fojtík 2

TH 18/3

Fauly 16, soupeř-  20

6/10
Muži A zahájili vítězně

ballerova

V pátek zahájili sezónu i muži A, když zavítali na palubovku VŠB Ostrava B. Utkání bylo odehráno v hale Hladnova, protože hala VŠB prochází rekonstrukcí. Zápas jsme začali velmi vlažně, ztráceli mnoho míčů a neproměňovali jednoduché koše. V druhé a třetí čtvrtině se náš obraz hry rapidně zlepšil a v poklidu jsme si dokráčeli pro první vítězství v nové sezóně.

VŠB Ostrava B- BC Nový Jičín A    53:70 (15:10 22:32 36:56)

Body- Omaník 16, Rýc 10, Pelikán 8, Vaněk, Valčák a Jakubů po 7, Kováč a Křídlo 6, Pospíšilík 3

ballerova

Hned druhé kolo OP II. třídy mužů nabídlo novojičínské derby. V pátek se utkali muži B s muži C. Slušně zaplněná hala byla svědkem napínavého vyrovnaného zápasu, který rozluštila až poslední čtvrtina. Muži B ji vyhráli 26:7 a o vítězi prvního letošního derby bylo rozhodnuto.

BC Nový Jičín B- BC Nový Jičín C 83:62 (22:22 40:38 57:55)

Body NJ B- Omaník 28, Kelar 11, Nawracala a Kudělka 10, Kováč 7, Číp 6, Kudry 4, Polach M. 3, Němec a Hromádka 2

Body NJ C- Baroň 21, David 13, Mrštík 11, Eliáš 7, Chromečka 5, Pospěch a Saksa 2, Špůrek 1

TH 18/13- 18/10

Trojky 6:4

Fauly 21:18

29/9

ballerova

Pátek 03.10.14   OP muži - 2.třída č.49 TJ Rožnov pod R. : BC Nový Jičín B 19:45
      OP muži - 1.třída č.11 VŠB Ostrava B : BC Nový Jičín A 19:00

Sobota 04.10.14   OP U12 č.85, 86 BC Nový Jičín : BK TJ Spartak Uher.Brod 13:00, 14:30
      L U 19 č.142 BC Nový Jičín : Sokol PP Hradec Králové 17:00

Neděle 05.10.14   OP U 13 č.11, 12 BK NH Flames Ostrava . BC Nový Jičín 8:00, 9:30
      L U 19 č.148 BC Nový Jičín : Tesla Pardubice 10:00

26/9
ZRUŠENÍ UTKÁNÍ

ballerova

Utkání OP U13 č.1,2 (BC Nový Jiřčín : SKB Valašské Meziříčí), která měla být odehrána v sobotu dne 27.9.2014 v 10:00 a 11:30 hodin jsou, z důvodu vysoké nemocnosti soupeře, ZRUŠENA (budou odehrána v novém náhradním termínu).

22/9

ballerova

Pátek 26.9.2014   OP muži - 2.třída č.48 BC Nový Jičín B : BC Nový Jičín C 19:00

Sobota 27.09.14   OP U 13 č.1, 2 BC Nový Jičín : SKB Valašské Meziříčí 10:00, 11:30
      ŽL U 14 č.160 BC Nový Jičín : Orli Prostějov 17:00

Neděle 28.09.14   ŽL U 14 č.164 BC Nový Jičín : TJ Slavia Kroměříž 10:00