Pátek 9.3.2018 SML muži č.58 Restart Havířov : BC Nový Jičín B 20:15

Sobota 10.3.2018 ŽL U14 č.565 BCM Orli Prostějov : BC Nový Jičín  14:00

Neděle 11.3.2018 ŽL U14 č.569 SK UP BCM Olomouc : BC Nový Jičín 12:00
    L U17 č.276 BC Nový Jičín : BK Hladnov Ostrava 13:00
    1.liga muži č.209 (7.-12.místo) BC Nový Jičín : USK Praha B 16:00

5/3
Minižáci U11 bodovali naplno

ballerova

V dalším kole OP U11 jsme doma v sobotu 3.3. přivítali Snakes Ostrava 2008. Hosté zahráli velmi dobře 1. čtvrtinu a nasázeli nám 11 bodů. V dalších sedmi čtvrtinách jsme toto již nedopustili a vybojovali jsme tak 2 jasná vítězství. V prvním utkání se bohužel prosazovalo jen duo Hübl- Mirafuentes. V druhém utkání už to bylo o mnoho lepší a výrazněji bodovalo více hráčů.

BC Nový Jičín- BK Snakes Ostrava 2008   67:19 (21:11 38:16 51:19)

Body- Hübl 30, Mirafuentes 29, Slobodník, Gola, Plevák a Rýc po 2

Fauly 12:13

TH 9/3

BC Nový Jičín- BK Snakes Ostrava 2008   74:17 (27:4 40:9 67:13)

Body- Hübl a Mirafuentes po 23, Kamler 8, Gola 7, Halamíček 6, Bystroň, Rýc a Slobodník po 2, Plevák 1

Čtvrtek 1.3.2018   OP muži č.45 BK Labrador Ostrava B : BC Nový Jičín C 20:15

Sobota 3.3.2018   OP U11 č.151,152 BC Nový Jičín : BK Snakes Ostrava 2008 13:00, 14:30
      NRS U15 č.21 Basketpoint F-M : BC Nový Jičín   9:00
      L U19 č.275 SKB Zlín : BC Nový Jičín 17:15

Neděle 4.3.2018   OP U13 č.113,114 TJ Sokol Karviná : BC Nový Jičín   9:00, 11:00
      NRS U15 č.22 Basket Valmez : BC Nový Jičín 11:30
      L U19 č.278 TJ Jiskra Kyjov : BC Nový Jičín 10:00
      1.liga muži č.207 (7.-12.místo) Basketball Nymburk B : BC Nový Jičín 16:00

26/2
Žáci U14 se dočkali druhého vítězství!

ballerova

Dalšími dvěma koly pokračovala o víkendu 24. a 25.2. liga U14. Čekala na nás dvojička s Frýdkem-Místkem, který jsme nejprve v sobotu přivítali doma. O výsledku utkání rozhodla hned první čtvrtina, kterou jsme prohráli 9:27! Další čtvrtiny již byly vyrovnané. Na zvrat v utkání nám však chyběly síly.

V neděli jsme si chtěli 1. čtvrtinu pohlídat, což nám překvapivě vyšlo. Navíc jsme v každé další čtvrtině navyšovali své vedení a po pěkném bojovném kolektivním výkonu jsme si z Frýdku odvezli vytoužené vítězství o 22 bodů!

BC Nový Jičín- BK Frýdek-Místek 56:79 (9:24 30:47 46:63)

Body- Kudělka 12 (2), Černoch 10, Hajda 9, Šustek a Koňařík po 8, Hegar 4, Hanzelka 3, Koudelka 2

Fauly 11:13

Trojky 2:6

TH 7/2

BK Frýdek-Místek- BC Nový Jičín 52:74 (15:14 21:30 34:51)

Body- Šustek a Černoch po 14, Kudělka a Hanzelka po 12, Hajda 9 (1), Hegar 9, Koudelka a Koňařík po 2

Fauly 20:23

Trojky 2:1

TH 26/9

21/2
Odložení utkání - muži "B"

ballerova

Z důvodu vysoké nemocnosti soupeře, je odloženo utkání SML muži č.53 (BC Nový Jičín B : BO TJ HLučín), které mělo být odehráno v pátek 23.2.2018 ve 20:00 hodin.

ballerova

Z důvodu vysoké nemocnosti soupeře, je odloženo utkání NRS U15 č.17 (Snakes Ostrava B : BC Nový Jičín), které mělo být odehráno v neděli 18.2.2018 ve 12:15 hodin v Ostravě.