Basketbalová utkání - 11.týden + začátek 12.týdne

ballerova

Pátek 16.3.2018 SML muži č.53 BC Nový Jičín B : BO TJ Hlučín 20:00

Sobota 17.3.2018 L U19 č.279 BC Nový Jičín : BK Hladnov Ostrava 16:00

Neděle 18.3.2018 OP U11 č.161,162 BK NH Slezská Ostrava : BC Nový Jičín 13:00, 14:30
    NRS U15 č.28 SK Bruntál : BC Nový Jičín 10:00
    L U19 č.283 BC Nový Jičín : BK Opava 10:00
    1.liga muži č.211 (7.-12.místo) Sokol Písek Sršni : BC Nový Jičín 16:00

Pondělí 19.3.2018 OP U13 č.129,130 BC Nový Jičín : BK Snakes Ostrava 16:30, 18:00

6/3
U 13 – dvě vybojovaná vítězství proti Karviné

ballerova

V neděli 4.3. cestoval náš tým U13 do Karviné k sehrání dvojutkání 12. kola oblastního přeboru. Tyto zápasy byly důležité, neboť Karviná se snaží dostat na aktuální 4. místo tabulky, které patří našemu týmu, takže jsme věděli, že nás čekají dva zápasy se silným soupeřem.

První zápas jsme vyhráli 63 : 49. K vítězství nám nevídaně pomohly trojky, kterých jsme nastříleli celkem šest. Do tohoto zápasu se zapojilo všech 12 hráčů, kteří byli nominováni na zápas, a Dan, který se k týmu připojil teprve nedávno zaznamenal svůj první koš!

Druhý zápas, jak už bývá naším neblahým zvykem, byl úplně jiná písnička. Tentokrát za Karvinou nastoupil nový hráč, který přestupuje z NH Ostrava a i když jeho přestupní dokumenty nebyly ještě vyřízené, souhlasili jsme s tím, aby si zahrál. První čtvrtinu jsme prohráli 12 : 18 a náskok soupeře jsme museli stahovat až do úvodu poslední čtvrtiny. Naše střelba v tomto zápasu nebyla tak úspěšná jako v prvním zápasu, ale kluci ukázali, že se nevzdávají a bojovali o volné míče a na doskoku. Ve druhém zápasu, který byl mnohem těžší, jsme rotovali méně hráčů a ti si museli sáhnout až na dno, aby dokázali vyhrát 38 : 34.

ballerova

V dalším kole OP U11 jsme doma v sobotu 3.3. přivítali Snakes Ostrava 2008. Hosté zahráli velmi dobře 1. čtvrtinu a nasázeli nám 11 bodů. V dalších sedmi čtvrtinách jsme toto již nedopustili a vybojovali jsme tak 2 jasná vítězství. V prvním utkání se bohužel prosazovalo jen duo Hübl- Mirafuentes. V druhém utkání už to bylo o mnoho lepší a výrazněji bodovalo více hráčů.

BC Nový Jičín- BK Snakes Ostrava 2008   67:19 (21:11 38:16 51:19)

Body- Hübl 30, Mirafuentes 29, Slobodník, Gola, Plevák a Rýc po 2

Fauly 12:13

TH 9/3

BC Nový Jičín- BK Snakes Ostrava 2008   74:17 (27:4 40:9 67:13)

Body- Hübl a Mirafuentes po 23, Kamler 8, Gola 7, Halamíček 6, Bystroň, Rýc a Slobodník po 2, Plevák 1

Čtvrtek 1.3.2018   OP muži č.45 BK Labrador Ostrava B : BC Nový Jičín C 20:15

Sobota 3.3.2018   OP U11 č.151,152 BC Nový Jičín : BK Snakes Ostrava 2008 13:00, 14:30
      NRS U15 č.21 Basketpoint F-M : BC Nový Jičín   9:00
      L U19 č.275 SKB Zlín : BC Nový Jičín 17:15

Neděle 4.3.2018   OP U13 č.113,114 TJ Sokol Karviná : BC Nový Jičín   9:00, 11:00
      NRS U15 č.22 Basket Valmez : BC Nový Jičín 11:30
      L U19 č.278 TJ Jiskra Kyjov : BC Nový Jičín 10:00
      1.liga muži č.207 (7.-12.místo) Basketball Nymburk B : BC Nový Jičín 16:00

26/2
Žáci U14 se dočkali druhého vítězství!

ballerova

Dalšími dvěma koly pokračovala o víkendu 24. a 25.2. liga U14. Čekala na nás dvojička s Frýdkem-Místkem, který jsme nejprve v sobotu přivítali doma. O výsledku utkání rozhodla hned první čtvrtina, kterou jsme prohráli 9:27! Další čtvrtiny již byly vyrovnané. Na zvrat v utkání nám však chyběly síly.

V neděli jsme si chtěli 1. čtvrtinu pohlídat, což nám překvapivě vyšlo. Navíc jsme v každé další čtvrtině navyšovali své vedení a po pěkném bojovném kolektivním výkonu jsme si z Frýdku odvezli vytoužené vítězství o 22 bodů!

BC Nový Jičín- BK Frýdek-Místek 56:79 (9:24 30:47 46:63)

Body- Kudělka 12 (2), Černoch 10, Hajda 9, Šustek a Koňařík po 8, Hegar 4, Hanzelka 3, Koudelka 2

Fauly 11:13

Trojky 2:6

TH 7/2

BK Frýdek-Místek- BC Nový Jičín 52:74 (15:14 21:30 34:51)

Body- Šustek a Černoch po 14, Kudělka a Hanzelka po 12, Hajda 9 (1), Hegar 9, Koudelka a Koňařík po 2

Fauly 20:23

Trojky 2:1

TH 26/9

21/2
Odložení utkání - muži "B"

ballerova

Z důvodu vysoké nemocnosti soupeře, je odloženo utkání SML muži č.53 (BC Nový Jičín B : BO TJ HLučín), které mělo být odehráno v pátek 23.2.2018 ve 20:00 hodin.