V odkazu "Dokumenty" naleznete přihlášku a informace k Basketbalovému kempu 2018.

9/4
Minižáci U11 2x zdolali Snakes Poruba

ballerova

V sobotu 7.4. hráli U11-ky venku se Snakes Poruba. Chvílemi jsme zapomínali na to, že se basketbal hraje na body a málo jsme se tlačili do koše. Jinak kluci odehráli slušné utkání a odvezli jsme si 2 vítězství.

BK Snakes Poruba- BC Nový Jičín   18:53 (5:20 9:26 18:40)

Body- Hübl 16, Mirafuentes 12, Kamler 6, Slobodník a Bystroň po 5, Plevák 4, Rýc 3, Halamíček 2

Fauly 19:16

TH 21/7

BK Snakes Poruba- BC Nový Jičín   20:58 (4:12 4:24 19:41)

Body- Hübl 12, Slobodník a Mirafuentes po 10, Plevák 8, Kamler 7, Halamíček 4, Freiberg 3, Rýc a Gola po 2

Fauly 12:13

TH 6/2

Mgr. Martin Zdražil

9/4
Muži B vysoko podlehli Karviné B

ballerova

Muži B hráli v pátek 6.4. v Karviné. Utkání se krylo se zápasem áčka, tudíž jsme neměli k dispozici pendlující hráče. S domácími jsme drželi krok jen prvních 8 minut utkání. Pak už byl zápas v plné režii Karviné, když jsme byli horším týmem jak na útočné, tak i obranné polovině hřiště. Navíc jsme domácí poslali 39x na čáru TH, z nichž 27 dokázali proměnit.

TJ Sokol Karviná B- BC Nový Jičín B   102:59 (24:15 52:30 77:44)

Body- Krba 14 (3), Zdražil 7, Němec 6 (2), Gregor 6 (1), Vaněk a Jelič 6, Zapletal 4, Rýdel a Matzke po 2

ballerova

V pátek 6.4.2018 je zrušený trénink kategorie U13 (utkání v Ostravě) a dále je zrušený trénink mužů.

Trénink U14+U15 proběhne v tento den již od 15:30 do 17:00 hodin.

Trénink U17+U19 proběhne v tento den již od 17:00 do 18:30 hodin.

3/4
Basketbalová utkání - 14.týden

ballerova

Pátek 6.4.2018 OP U13 č.131,132 SBŠ Ostrava děvčata : BC Nový Jičín 17:15, 18:45

ballerova

Další 2 vítězství vybojovaly U11-ky doma v neděli 25.3. K utkání jsme nastoupili bez útočného dua Hübl- Mirafuentes, tudíž pro nás byl tým z opačného konce tabulky daleko vyrovnanějším soupeřem než v prvním vzájemném duelu v Karviné.

BC Nový Jičín- TJ Sokol Karviná   30:8 (10:2 20:4 26:4)

Body- Plevák 9, Rýc 8, Kamler 6, Sedlář, Bystroň a Halamíček po 2, Slobodník 1

Fauly 6:13

TH 19/6

BC Nový Jičín- TJ Sokol Karviná   43:17 (13:5 24:7 36:9)

Body- Slobodník 11, Halamíček 10, Kamler 9, Rýc 6, Sedlář 5, Plevák 2

Fauly 4:8

TH 12/7

26/3
Muži B zdolali Labrador Ostrava

ballerova

Muži B v pátek 23.3. udolali na domácí palubovce Labrador Ostrava. Vítězství se nerodilo lehce. Hosté odehráli utkání jen v 6 hráčích. My jsme vyhráli 1. čtvrtinu o 10 bodů. Jenže potom se Labrador začal lépe bodově prosazovat a poločas byl stále jen o 10 bodů. V závěru utkání jsme se přece jenom strachovali o výsledek a hosté snížili na rozdíl 5 bodů. Víc jsme již soupeři nedovolili, když potřebný klid přinesly body Kováče a Omaníka v závěru zápasu.

BC Nový Jičín B- BK Labrador Ostrava   69:62 (21:11 42:32 54:42)

Body- Kováč 18 (3), Zdražil 12 (1), Vaněk 12, Omaník 7 (1), Jelič 7, Gregor 6 (2), Matzke 4, Zapletal 2, Polach 1