POSLEDNÍ NOVINKYPARTNEŘI

3/4
Změna času tréninků+zrušení tréninků - pátek 6.4.2018

ballerova

V pátek 6.4.2018 je zrušený trénink kategorie U13 (utkání v Ostravě) a dále je zrušený trénink mužů.

Trénink U14+U15 proběhne v tento den již od 15:30 do 17:00 hodin.

Trénink U17+U19 proběhne v tento den již od 17:00 do 18:30 hodin.

3/4
Basketbalová utkání - 14.týden

ballerova

Pátek 6.4.2018 OP U13 č.131,132 SBŠ Ostrava děvčata : BC Nový Jičín 17:15, 18:45

ballerova

Další 2 vítězství vybojovaly U11-ky doma v neděli 25.3. K utkání jsme nastoupili bez útočného dua Hübl- Mirafuentes, tudíž pro nás byl tým z opačného konce tabulky daleko vyrovnanějším soupeřem než v prvním vzájemném duelu v Karviné.

BC Nový Jičín- TJ Sokol Karviná   30:8 (10:2 20:4 26:4)

Body- Plevák 9, Rýc 8, Kamler 6, Sedlář, Bystroň a Halamíček po 2, Slobodník 1

Fauly 6:13

TH 19/6

BC Nový Jičín- TJ Sokol Karviná   43:17 (13:5 24:7 36:9)

ballerova

Muži B v pátek 23.3. udolali na domácí palubovce Labrador Ostrava. Vítězství se nerodilo lehce. Hosté odehráli utkání jen v 6 hráčích. My jsme vyhráli 1. čtvrtinu o 10 bodů. Jenže potom se Labrador začal lépe bodově prosazovat a poločas byl stále jen o 10 bodů. V závěru utkání jsme se přece jenom strachovali o výsledek a hosté snížili na rozdíl 5 bodů. Víc jsme již soupeři nedovolili, když potřebný klid přinesly body Kováče a Omaníka v závěru zápasu.

BC Nový Jičín B- BK Labrador Ostrava   69:62 (21:11 42:32 54:42)

Body- Kováč 18 (3), Zdražil 12 (1), Vaněk 12, Omaník 7 (1), Jelič 7, Gregor 6 (2), Matzke 4, Zapletal 2, Polach 1

Fauly 16:14

Trojky 7:5

TH 15/8

23/3
Přihláška na Basketball skills camp 2018

ballerova

Přihlášku na Basketball skills camp 2018 (pro hráče narozené v roce 2006 a starší) naleznete v odkazu "Dokumenty".

21/3
U13 – Dvě prohry s BK SNAKES OSTRAVA

ballerova

Náš tým U13 sehrál v pondělí 19.3. další dvojutkání, tentokrát proti BK SNAKES OSTRAVA. Na tyto zápasy jsme se těšili, protože soupeř patří mezi nejlepší 3 týmy soutěže a je dobré a pro naše hráče přínosné měřit síly s těmi nejlepšími. Bohužel náš tým nebyl kompletní, neboť chyběli dva hráči základní rotace a další klíčoví hráči, i když nastoupili, tak nebyli zdravotně úplně v pořádku.

První čtvrtinu úvodního zápasu jsme začali s příliš velkým respektem k soupeři. Byli jsme pomalí v obraně a bojácní v útoku. Po timeoutu se nám podařilo hráče probudit a nabudit k větší sebedůvěře, což se na hřišti rychle projevilo. V dalším průběhu utkání se našim klukům povedly pěkné kombinace, kdy míč šel rychle z ruky do ruky a kluci bránili ze všech sil. Myslíme si, že další tři čtvrtiny patřily herně k těm velmi povedeným v celé letošní sezóně.

Přestože jsme oba zápasy proti lepšímu soupeři prohráli, hráči předvedli zlepšený výkon a naše hra vypadá určitě lépe než na začátku sezóny. Je třeba dál pilně pracovat a makat na trénincích (i individuálně mimo ně), aby se nám podařilo ten výkonostní rozdíl mezi prvními třemi týmy a námi stále zmenšovat.