POSLEDNÍ NOVINKYPARTNEŘI

20/4
Národní finále minibasketbalu - mladší minižáci U12 chlapci

ballerova

Od pátku 27.4.2018 do neděle 29.4.2018 proběhne na Sportovní hale Krytý bazén v Novém Jičíně a v tělocvičně Masarykova gymnázia v Příboře Národní finále minibasketbalu - mladší minižáci U12 chlapci. Z tohoto důvodu jsou tréninky všech kategorií v pátek 27.4. zrušeny.

Odkaz na webové stránky pro tuto akci:

16/4
ROZPIS TRÉNINKŮ OD 16.4.

ballerova

V odkazu "Dokumenty"  byl přidán nový rozpis tréninků platný od 16.4. Změny se týkají hlavně kategorie mužů.

U mládeže je to především posun kategorií, který ale bude platit až od 23.4.!!!

16/4
V souboji s lídrem OP U11 jsme 2x prohráli

ballerova

V uplynulém víkendu jsme hostili lídra OP U11 BK Snakes Zábřeh. Obě utkání byly vyrovnané, ale hosté měli o něco lepší basketbalové dovednosti a vyrovnanější pětky. I tak naši hráči předvedli pěkný minižákovský basketbal dobré úrovně.

BC Nový Jičín- BK Snakes Zábřeh   50:64 (18:17 26:37 41:57)

Body- Mirafuentes 24, Plevák 8, Hübl 7, Gola 4, Freiberg, Kamler a Halamíček po 2, Rýc 1

Fauly 10:11

TH 17/8

BC Nový Jičín- BK Snakes Zábřeh   43:53 (11:19 19:35 32:45)

Body- Mirafuentes 19, Hübl 8, Gola 4, Kamler a Plevák po 3, Freiberg, Rýc a Halamíček po 2

Fauly 2:10

TH 13/7

Mgr. Martin Zdražil

16/4
Poslední 2 utkání žáci U14 v lize prohráli

ballerova

Poslední 2 utkání byly na programu o víkendu 14. a 15.4. v lize U14. Soupeřem nám byli Kyjov a Šlapanice, družstva z 2. resp. 1. místa tabulky. I přes zlepšený výkon oproti prvnímu vzájemnému měření sil jsme oba zápasy prohráli. Škoda výpadků v některých fázích utkání a výsledek mohl být ještě lepší. I tak si kluci zaslouží pochvalu za bojovnost a zlepšení v předvedené hře.

16/4
Muži B porazili Snakes B

ballerova

V pátek 13.4. na nás v domácím prostředí čekal silný soupeř Snakes Ostrava B. Utkání začali lépe hosté, když v 1. čtvrtině získali náskok 7 bodů. Zlepšenou obranou jsme postupně pomalu náskok stahovali a Ostravě definitivně odskočili až v poslední čtvrtině také díky střeleckému probuzení Daniela Panáka, který ve 4. čtvrtině nastřílel všech svých 18 bodů v utkání.

BC Nový Jičín B- BK Snakes Ostrava B   92:74 (17:24 38:39 58:56)

Body: Omaník 24 (6), Panák 18 (2), Vaněk 13 (2), Jelič 10, Kováč 9 (1), Matzke 6, Zdražil 4, Polach 3 (1), Rýdel 3 (1), Zapletal 2

ballerova

Náš tým kategorie U13 v pátek 6.4. sehrál další dvě utkání, tentokrát proti holkám ze SBŠ Ostrava. Jako obvykle byl lepším zápasem ten první, ve kterém kluci předvedli dobrou hru, pěkné přihrávky, kvalitně bránili a podařilo se jim často skórovat z rychlých protiútoků. Nakonec zvítězili 53 : 29.

Druhý zápas jsme odehráli už v pomalejším tempu. Na obou stranách se často chybovalo, nicméně kluci potvrdili roli favorita a zvítězili 32 : 15.

Na hráčích je vidět zlepšení ve hře, ale pořád nám chybí vytrvalost a schopnost hrát ve vyšším tempu alespoň všechny čtyři čtvrtiny zápasu.

Trenéři U13

9/4
Basketbalová utkání - 15.týden

ballerova

Středa 11.4.2018 SML muži č.75 BC Nový Jičín B : BK Snakes Ostrava B 20:30

Pátek 13.4.2018 1.liga muži č.257 (Play Off) Sokol Hradec Králové : BC Nový Jičín 20:00

Sobota 14.4.2018 L U17 č. 285 BC Nový Jičín : Jiskra Kyjov 12:00
    ŽL U14 č.584 BC Nový Jičín : Jiskra Kyjov 14:00

Neděle 15.4.2018 OP U11 č.203,204 BC Nový Jičín : BK Snakes Zábřeh   9:00, 10:30
    ŽL U14 č.587 BC Nový Jičín : Sokol Šlapanice 12:00
    L U17 č.287 BC Nový Jičín : SKB Zlín 13:30