POSLEDNÍ NOVINKYPARTNEŘI

7/12
Muži B jako na houpačce

zdrazil

Ve středu 5.12. zavítalo na naši palubovku VŠB B. Utkání jsme začali nervózně a několika hloupýmí ztrátami drželi hosty na dostřel. V závěru čtvrtiny jsme si vytvořili 6-bodové vedení. To se jak mávnutím kouzelného proutku rozplynulo za 2 minuty 2. čtvrtiny. Navíc jsme úsek mezi 11.-18. minutou jsme prohráli 5:23! Ztráta 10 bodů v  poločase nevypadala nejlíp. Za 4 minuty však bylo srovnáno a ve 30. minutě jsme dokonce vedli o 10 bodů. Houpačka se ale houpala dál a 6 minut před koncem jsme vedli jen o 2 body. Naštěstí poslední zhup byl pro nás správným směrem a znamenal vítězství 77:68.

BC Nový Jičín B- VŠB Ostrava B   77:68 (20:14 31:41 57:49)

Body- Panák 24 (2), Vaněk 17 (5), Zdražil 15, Němec 5 (1), Valigura a Jelič po 4, Krba 3 (1), Matzke 3, Beneš 2

Milo                              31%{#emotions_dlg.angry}

Rada                             19%{#emotions_dlg.angry}Plačící{#emotions_dlg.no}

Demo                            18%{#emotions_dlg.angry}{#emotions_dlg.zzz}{#emotions_dlg.no}

4/12
Druhé vítězství kadetů U17

zdrazil

Druhé domácí vítězství si připsali U17-ky, když porazili v sobotu 1.12. NH Ostrava B. Vítězství se ale nerodilo rozhodně snadno. Vstup do utkání se nám povedl a vedli jsme v 6. minutě 14:7 a poté 19:11. Závěr čtvrtiny nám ale nevyšel. Hosté po 10 minutách vedli 20:22. Dalších 7 minut 2. čtvrtiny bylo velmi vyrovnaných. Úsek mezi 18.-20. minutou jsme prohráli 0:10 na poločasových 34:44. Naše šňůra mezi 26.-28. minutou 11:0 znamenala srovnání stavu, který se na rozdíl 1 koše držel až do poslední minuty. V té dokázal dobře hrající Palacký srovnat na 70:70, a jelikož to byl 5. faul hráče NH, musel povinně střídat a tím poslal hosty do 4. Nám se posléze podařilo ještě 2x skórovat a ubránit oba útoky NH.

BC Nový Jičín- BK NH Ostrava B   74:70 (20:22 34:44 57:59)

26/11
Minižáci U13 podlehli 2x NH Ostrava

zdrazil

Velmi těžkého soupeře přivítali v sobotu 24.11. na své palubovce U13-ky. Proti loňskému Mistru republiky U12 jsme začali až s přílišným respektem a za 2 minuty jsme prohrávali 0-8. Další průběh až do poločasu byl vyrovnaný a z naší strany skvělý. Šanci na ještě lepší výsledek jsme ztratili mezi 18.-27. minutou. Tento úsek jsme prohráli 0-24.

V 2. utkání nastoupil jen do 1 čtvrtiny Kudělka, což se projevilo na promíchání pětek na jednotlivé čtvrtiny. Navíc nám asi došli síly, když jsme 2 čtvrtiny nedali koš. Obrana, stejně jako v 1. utkání nebyla špatná, ale ze ztrát v útoku soupeř nekompromisně a jednoduše zakončoval. I tak si ale kluci zaslouží za některé části obou utkání pochvalu.

BC Nový Jičín- BK NH Ostrava   32:62 (12:18 23:30 24:46)

Body- Kudělka 13 (1), Mirafuentes 11 (1), Krutílek 4, David a Dofek po 1

Fauly 14:14

Trojky 2:0

TH 18/12

BC Nový Jičín- BK NH Ostrava   14:61 (9:9 9:30 9:47)

zdrazil

Muži B nastoupili k dalšímu těžkému utkání v Ostravě v pátek 16.11. proti Snakes B. Po na body bohaté 1. čtvrtině jsme jich na domácí ztráceli 7. Ale již v 15. minutě jsme šli poprvé do vedení (31:35). Ve 3. čtvrtině bylo dál utkání velmi vyrovnané. Rozhodla šňůra domácích mezi 33.-36. minutou 11-1. Na to jsme již bohužel  nedokázali odpovědět.

Snakes Ostrava B- BC Nový Jičín B   91:81 (28:21 47:47 66:63)

Body- Kelar 18 (2), Panák 16 (2), Kováč 13 (1), Šindler 10 (1), Zapletal 8, Jelič 7, Zdražil 6 (1), Gregor 3 (1)