středa, pátek- 18.00-20.00 hodin- multifunkční aréna venkovní bazén

6/6
Minižáci U11 zakončili soutěžní sezónu

ballerova

Těžké čtyři utkání venku čekaly na závěr sezóny hráče U11. Nejprve jsme ve středu 30.5. zajížděli do Opavy. První utkání bylo vyrovnanější. Soupeř nám odskočil v prvním poločase na 9 bodů. I když jsme druhý poločas těsně vyhráli, na vítězství to nestačilo. V druhém utkání jsme ještě v poločase vedli. Pak nám dal soupeř lekci z rychlého basketbalu. V druhém poločase dali Opavané velkou část bodů z rychlého protiútoku a my jsme zejména v závěru utkání nestačili fyzicky.

Husarský kousek se klukům povedl proti Snakes Zábřeh v neděli 2.6. Proti suverénovi letošní soutěže vydřeli dvě velmi cenná vítězství a to na utkání odjížděli jen v osmi hráčích. Tři hráči se bohužel z různých důvodů nedostavili k odjezdu. 8 statečných si zaslouží velkou pochvalu a udělali tak pěknou tečku za letošní vydařenou sezónou.

BK Opava- BC Nový Jičín   42:34 (12:7 20:11 31:21)

Body- Mirafuentes 18, Hübl 9, Plevák 3, Halamíček a Gola po 2

Fauly 13:11

TH 17/6

BK Opava- BC Nový Jičín   55:32 (7:11 17:18 30:24)

Body- Hübl 17, Plevák 5, Mirafuentes 4, Rýc a Kamler po 3,

Fauly 9:13

TH 10/5

BK Snakes Ostrava Zábřeh- BC Nový Jičín   24:34 (8:12 19:18 19:28)

Body- Mirafuentes 14, Hübl 12, Gola a Rýc po 4

Fauly 9:10

TH 13/3

BK Snakes Ostrava Zábřeh- BC Nový Jičín   19:31 (2:7 6:17 15:21)

Body- Hübl 13, Mirafuentes 8, Plevák 6, Ludva a Gola po 2

Fauly 8:11

TH 9/5

5/6
Letní tréninky kategorie U17, U19, mužů A+B+C

ballerova

Od 20.6. do 17.8. 2018 budou probíhat na multifunkčním hřišti v areálu venkovního bazénu herní tréninky mužů A+B+C a kategorie U19+U17. Tréninky budou každou středu a pátek od 18.00-20.00.

28/5
Basketbalová utkání - 22.týden

ballerova

Pondělí 28.5.2018   OP muži č.70 BC Nový Jičín C : SBŠ Ostrava 18:30

Středa 30.5.2018   OP U11 č.249, 250 BK Opava : BC Nový Jičín 15:00, 16:30

Neděle 3.6.2018   OP U11 č.71,72 BK Snakes Zábřeh : BC Nový Jičín    9:00, 10:30

Kval.o ligu U15 č.30 BK Opava : BC Nový Jičín 13:00

Všechna utkání kvalifikace o ligu U15 budou odehrána ve sportovní hale SMJ Jihlava, Rošického 6, Jihlava.

21/5
S-M liga: I Těšín byl nad naše síly

ballerova

K poslednímu utkání v této sezóně nastoupili muži B v pátek 18.5. Na domácí palubovce přivítali Český Těšín. Stále bylo o co hrát, protože vítěz toho utkání si zajistí 3. místo v tabulce, poražený skončí 5. Bohužel jsme se museli sklonit před střeleckou formou hostů. Nasázeli nám 92 bodů a 16!!! trojek. V poločase jsme ztráceli 16 bodů, ale už ve 23. minutě to bylo jen o 8. Pak předvedl Těšín trojkový koncert. Za 3 minuty nám dal 6 trojek a rozdíl se ve skóre vyšplhal až na 31 bodů. My jsme ale nechtěli složit zbraně a utkání jsme alespoň dobojovali až do konce a nakonec prohráli o 8 bodů.

BC Nový Jičín B- TJ Slavoj Český Těšín   84:92 (13:22 32:48 48:76)

Body- Kelar 29 (6), Kováč 13 (1), Zdražil 10 (1), Panák 8, Vaněk 7 (2), Matzke 6, Němec a Rýdel po 4, Gregor 2

Trojky 10:16

Fauly 15:18

TH 18/11

18/5
Výsledkový výbuch mužů B na VŠB

ballerova

V pátek 11.5. hráli muži B poslední utkání venku na palubovce VŠB B. Na zápas jsme odjížděli bez některých zkušených hráčů, doplněni o mladé hráče z U19. Bohužel předvedená hra byla katastrofou v obraně i v útoku, když přísnější metr snese snad jen Panák. Domácí nastoupili k utkání jen v 6 hráčích a jejich pasivní zóna byla pro naše hráče nepřekonatelným problémem.  O nápravu se muži B budou snažit v posledním utkání doma s Českým Těšínem, v přímém souboji o 3. konečnou příčku v tabulce v pátek 18.5. od 20.00 hod.

VŠB Ostrava B- BC Nový Jičín   76:55 (10:14 35:21 52:38)

Body- Panák 18 (3), Střítezský 7 (1), Němec 6 (2), Jelič 6, Omaník 5, Šindler 4, Gregor 3 (1), Matzke a Rýdel po 3

Fauly 10:14

Trojky 2:7

TH 10/4

14/5
Minižáci U11 vezou 4 body z SBŠ Ostrava

ballerova

Utkání s SBŠ Ostrava jsme předehrávali kvůli termínové kolizi se streetbalem v Novém Jičíně. V plné sestavě jsme si s děvčaty dokázali poradit a v obou utkáních zvítězili.

SBŠ Ostrava- BC Nový Jičín   46:53 (10:15 24:25 32:50)