prezident klubu

15/11
Dobrý výkon U17 33 minut nestačil

zdrazil

V předehrávce Nadregionální ligy U17 jsme hráli v úterý 13.11. v Příboře. V prvním poločase jsme předváděli velmi pěkný basketbal, založený na rychlém přechodu a dobrém pohybu v postupném útoku. Díky tomu jsme si vytvořili až 17-bodový náskok. Ten se však ve druhém poločase začal rychle ztenčovat. Začali jsme hrát pomalu, individuálně a kupili hromadu trestuhodných ztrát. To vše vyvrcholilo v 33. minutě za stavu 49:53, kdy domácí předvedli šňůru 19:0 a bylo po zápase. Musíme tedy dál trénovat a doufat, že v dalším utkání se tento již tradiční výpadek neuskuteční.

BK Příbor- BC Nový Jičín   71:57 (9:19 23:35 47:48)

Detailní statistiky zde:

13/11
Minižáci U13 zdolali 2x Frýdek

zdrazil

V sobotu 10.11. hráli doma U13 s Frýdkem- Místkem. Dlouho nám trvalo, než jsme se v utkání probudili a až ve 14. minutě jsme srovnali na 15:15. O našem vítězství jsme rozhodli až v poslední čtvrtině, kterou jsme vyhráli 20:6. V druhém utkání jsme soupeře přehrávali již od začátku a s přehledem si dokráčeli pro vítězství.

BC Nový Jičín- Basketpoint Frýdek-Místek   48:36 (6:13 19:16 28:30)

Body- Mirafuentes 14, Kudělka  11, Hübl 10, Dofek 5, Plevák 4, Kamler a Rýc po 2

Fauly 15:14

TH 13/2

BC Nový Jičín- Basketpoint Frýdek-Místek   59:25 (12:6 28:14 36:21)

Body- Mirafuentes 24, Kudělka 19, Dofek 7, Rýc a Hübl po 4, Polák 1

Fauly 18:14

TH 15/5

13/11
Muži B nestačili opět na Karvinou B

zdrazil

Historie se bohužel opakuje a ani tentokrát, stejně jako v loňské sezóně, jsme doma nestačili na Karvinou B. I když jsme hráli téměř v plné sestavě (chyběli jen zranění Medek a Krba) a soupeř přijel jen v 6 hráčích, nedokázali jsme hosty dostat pod tlak, který by znamenal naše vítězství. Hráli jsme až příliš profesorsky bez tlaku na míč a rychlého přechodu. Nejvyšší naše vedení v utkání bylo ve 14. minutě 27:19. Karviná se dostala do výraznějšího trháku na konci 3. čtvrtiny (51:58). Po dobrém vstupu do 4. části jsme 5 minut před koncem ještě vedli 66:63, ale když pak 90 sekund před závěrečnou sirénou hosté zvyšovali na 71:79, bylo rozhodnuto.

BC Nový Jičín B- Karviná B   80:84 (16:13 33:34 51:58)

Body- Panák 22 (1), Jakubu 19 (3), Matzke 10, Vaněk 9 (1), Zdražil 6, Kováč 5, Jelič 4, Štec 3 (1), Zapletal 2

Tréninky 4x týdně

Bystroň, Zelenka, Böhm T., Milo              89%   {#emotions_dlg.yes} {#emotions_dlg.lol}

Palacký                                        78%   {#emotions_dlg.yes} {#emotions_dlg.lol}

Koval                                           67%   Usmívající se

Poloch                                          61%  Nerozhodný

Böhm J.                                        56%  Nerozhodný

Košárek, Šrubař, Rada                         44%  {#emotions_dlg.sad}

Kravčenko                                      39%   {#emotions_dlg.angry}

Koch                                            28%   {#emotions_dlg.no} Plačící

6/11
Zaspání v 1.čtvrtině k vítězství U17 nevedlo

zdrazil

V sobotu 3.11. hostili kadeti U17 Krnov. Bohužel první koš ze hry jsme zaznamenali až ve 12. minutě za stavu 4:21! I když jsme byli Krnovu po zbytek utkání zcela vyrovnaným soupeřem, manko z 1. čtvrtiny se nám podařilo snížit jen na 12 bodů v závěru 3. čtvrtiny. Stále ještě bojujeme s pomalým přechodem do útoku a s mizivou úspěšností za 2 body.

BC Nový Jičín- BK Krnov   50:68 (4:19 16:36 34:47)

31/10
Holky z SBŠ Ostrava byly nad síly minižáků U13

zdrazil

K prvnímu utkání doma nastoupili v neděli 28.10. minižáci U13, když hostili dívčí družstvo SBŠ Ostrava. Holky měly výraznou výškovou a váhovou převahu a v poločase již vedly o 20 bodů. V druhé půli jsme zlepšili obranu a předvedli slušný výkon v útoku. Na smazání 20-bodového manka to však nestačilo.

V dalším utkání jsme navázali na dobrý výkon z druhého poločasu prvního utkání a po 16 minutách jsme vedli o 12 bodů. Jenže v následných dvou čtvrtinách došli síly stěžejním hráčům a minutu před koncem jsme o vedení přišli. Je určitě k zamyšlení, jak je na tom naše fyzická kondice, když nás uběhalo 9 holek!

BC Nový Jičín- SBŠ Ostrava   47:63 (10:16 14:34 26:41)

Body- Dofek 13, Kudělka 13, Mirafuentes 10 (2), Hübl 4, Plevák 3 (1), Rýc 2, Slobodník 2